Reklama

Składki! Być albo nie być! Bialski Szkolny Związek Sportowy apeluje!

Bialski Szkolny Związek Sportowy w Białej Podlaskiej uprzejmie informuje, że zgodnie z decyzją Zarządu Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego, każda szkoła biorąca udział w rozgrywkach szkolnych, winna wpłacić składkę członkowską w wysokości 150 zł do Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego (numer konta 42 8025 0007 0027 5017 2000 0010).

Z tych wpłat opłacamy również ubezpieczenie uczestników, opiekunów, sędziów, organizatorów wszystkich zawodów organizowanych przez BSZS. Każdy zespół startujący w zawodach musi okazać się wpłatą wpisowego do BSZS. Bez wpłat i okazania dowodu wpłaty szkoła nie ma prawa startu w zawodach. Na dowodzie wpłaty winno być wyraźnie zapisane, za którą jednostkę pedagogiczną jest dana wpłata.

UWAGA !!!
Ten rok jest wyjątkowy, bardzo prosimy o wpłatę składki członkowskiej umożliwi to nam organizację imprez sportowych i utrzymanie struktur BSZS, bez waszej pomocy nie widzimy możliwości dalszego funkcjonowania. BSZS w razie potrzeby wystawia rachunek za dokonaną wpłatę (prosimy o kontakt telefoniczny 81 343 32 53)

 

materiał: Bialski Szkolny Związek Sportowy w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama