Reklama

W karnawale same bale. Wyśmienita zabawa w przedszkolu w Woskrzenicach Dużych (galeria)

Karnawał to miły czas przepełniony muzyką i zabawą, a najważniejszym i tradycyjnym elementem tego okresu są oczywiście bale. Coroczny bal to ważne wydarzenie także dla przedszkolaków.

Dzieci przygotowywały się do tego dnia szykując wspólnie z rodzicami wymyślne stroje, własnoręcznie rysowały balony oraz pomagały w dekoracji sali serpentynami i bibułą. Wyjątkowo, w tym roku w zawiązku z obostrzeniami pandemii Covid-19 dzieci bawiły się w swoich salach, które były kolorowo i bajecznie przystrojone.  

W czwartek 11 lutego w Punkcie Przedszkolnym w Woskrzenicach Dużych już od rana było bardzo wesoło, a wszystko za sprawą atmosfery związanej z balem karnawałowym. Wychowawczynie witały dzieci w niecodzienny sposób, ponieważ same zamieniły się w postacie bajkowe. Dzielne piratki z czarownicą czekały na dzieci w drzwiach przedszkola a smerfetka umilała czas opowieściami ze smerfowego świata. Na bal przybyły piękne księżniczki, policjanci, wróżki, niejeden Batman, Spider-Man i inne postacie ze znanych filmów i bajek. Przedszkolaki z nieukrywaną radością chętnie prezentowały oryginalne stroje. W świetnych humorach, przy skocznej i rytmicznej muzyce dzieci bawiły się cały dzień. Z wielką ochotą brały również udział w różnych konkursach i zabawach. Po wyczerpującej zabawie czekał na nich słodki poczęstunek. Zważywszy na to, że był to Tłusty Czwartek, nie mogło oczywiście zabraknąć tradycyjnych pączków i chrustów. Tego dnia na twarzach dzieci gościły uśmiech i radość, a wspomnienia z balu zostaną z nimi z pewnością na długo.

 

Tekst: Anna Maksymiuk / Jakub Sowa
Zdjęcia: Anna Maksymiuk 

Galeria:

Autor zdjęć:
Anna Maksymiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama