Reklama

Kryminałki: Napad rozbójniczy w Międzyrzecu Podlaskim

Międzyrzec Podlaski: Napad i próba rozboju na mieszkańcu miasta. Przy użyciu gazu łzawiącego nieznani osobnicy próbowali wyrwać z rąk torbę z gotówką. // Biała Podlaska: Kradzież dokumentów i telefonu komórkowego. // Biała Podlaska: Włamanie na konto portalu ogłoszeniowego. Zamieszczenie ogłoszeń sprzedaży ciągników i camperów. Narażenie właściciela konta na szkody.

15.02.2021 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Nieznani sprawcy usiłowali dokonać rozboju na mieszkańcu Międzyrzeca Podlaskiego wobec którego użyli gazu łzawiącego, a następnie próbowali wyrwać z rąk torbę, w której znajdowała się gotówka. Zamierzonego celu nie osiągnęli z uwagi na postawę pokrzywdzonego oraz pomoc osób postronnych. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

20.11.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Terebelska
Nieznany sprawca w nieustalonych okolicznościach dokonał do kradzieży dokumentów oraz telefonu na szkodę mieszkańca gminy Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.02.2021 r. gm. Biała Podlaska, 
Nieznany sprawca w sposób nieuprawniony uzyskał dostęp do danych teleinformatycznych do konta na portalu ogłoszeniowego, po czym na profilu pokrzywdzonego mieszkańca gm. Biała Podlaska umieścił ogłoszenia, dotyczące sprzedaży ciągników rolniczych oraz camperów, czym działał na szkodę zgłaszającego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama