Ogłoszenie

Reklama

Kryminałki: Odpowiedzą za kradzież części samochodowych

Bialscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu siedleckiego podejrzanych o kradzież elektroniki z samochodów ciężarowych. Do zdarzeń doszło w grudniu ubiegłego roku, a wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonych na kwotę niemal 30 tysięcy złotych. O dalszym losie „amatorów cudzego mienia” zadecyduje sąd.
logo

Do kradzieży doszło w grudniu ubiegłego roku na terenie Białej Podlaskiej oraz powiatu bialskiego. Łupem nieznanych sprawców padły moduły sterownika retardera z dwóch zaparkowanych samochodów ciężarowych. Kierowcy zauważyli problemy z autami dopiero po ich ponownym uruchomieniu. Wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonych na kwotę niemal 30 tysięcy złotych.

Sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu bialskiej komendy. Żmudna praca funkcjonariuszy doprowadziła do ustalenia personaliów osób podejrzanych o dokonanie kradzieży. Okazało się, że są to dwaj mieszkańcy powiatu siedleckiego w wieku 34-42 lat. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama