Reklama

Kryminałki: Nieudana próba oszustwa „na wnuczka” w Terespolu

Międzyrzec Podlaski: Włamanie i kradzież z domku na terenie ogródków działkowych. // Biała Podlaska: Podrobiony druk homologacji instalacji gazowej w Daewoo. // Janów Podlaski: Przywłaszczenie zagubionego smartfona. // Solinki: Mieszkanka oszukana przez osobę reprezentującą sklep internetowy. Zapłaciła za rower treningowy i do chwili obecnej nie otrzymała zakupionego towaru. // Terespol: Próba oszustwa na wnuczka. // Biała Podlaska: 19 letni kierowca pod wpływem narkotyków. Pasażer, 21 latek, posiadał przy sobie marihuanę.

10.02.2021 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Na terenie ogródków działkowych nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do domku letniskowego skąd skradł lodówkę oraz kuchenkę gazową, powodując straty na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

14.07.2020r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca podrobił druk świadectwa homologacji instalacji gazowej do samochodu m-ki Daewoo. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.01.2021r. JANÓW PODLASKI, 
Nieznany sprawca dokonał przywłaszczenia zagubionego smartfona na szkodę mieszkańca Janowa Podlaskiego. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

24.01.2021r. SOLINKI,
Nieznany sprawca reprezentujący sklep internetowy doprowadził mieszkankę gm. Konstantynów do niekorzystnego rozporządzenia mieniem ten sposób, że oferował do sprzedaży rower treningowy i do chwili obecnej nie przesłał zamówionego towaru jak też nie zwrócił pieniędzy, a po dokonaniu wpłaty na podane konto sklepu, kontakt ze sprzedającym się urwał. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

11.02.2021r. TERESPOL,
Mieszkanka Terespola złożyła zawiadomienie w sprawie usiłowania oszustwa na tzw. wnuczka na szkodę jej matki. Z informacji zgłaszającej wynika, że sprawca zadzwonił do poszkodowanej podając się za wnuka oraz za policjanta, po czym nakłaniał ją do zapłaty 19.000 złotych w formie zadośćuczynienia za spowodowany wypadek drogowy. Do przekazania pieniędzy nie doszło, ponieważ pokrzywdzona rozłączyła się. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

10.02.2021r. BIAŁA PODLASKA, al. Jana Pawła II
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem m-ki Mazda 19-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej – trzeźwy, jednak przeprowadzony test na zawartość narkotyków w organizmie mężczyzny potwierdził obecność środków odurzających. Od kierującego pobrano krew do badań. W samochodzie przebywał również 21-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej u którego ujawniono środki odurzające w postaci marihuany. 21-latka zatrzymano i osadzono w „policyjnym areszcie”. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama