Reklama

Styrzyniec: Wielki Bal w Krainie Bajek

Jak co roku w karnawale 05 lutego odbył się oczekiwany przez dzieci „Bal Przebierańców”. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele dni. To moment, kiedy można przebierać się do woli! Jest atrakcją bardzo lubianą, dostarczającą wielu przeżyć.

W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali
zgromadzeni na tej sali.”

Dzieci z Punktu Przedszkolnego i Oddziału Przedszkolnego w Styrzyńcu z niecierpliwością czekały na to, by móc zaprezentować swoje wymarzone stroje. W tym dniu przenieśliśmy się do KRAINY BAJEK. Pomysłowość rodziców nie miała granic.

Po wielkiej prezentacji rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej, znanej i lubianej muzyki. Wszystkie przedszkolaki wraz ze swoimi paniami bawiły się w bajkowym świecie. Wesoła zabawa przy muzyce przeplatana była różnymi konkursami i pysznym, słodkim poczęstunkiem. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom. Do domu dzieci wracały z balonami, we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie.

materiał: Punkt Przedszkolny i Oddział Przedszkolnego w Styrzyńcu
tekst i zdjęcia: Malwina Filipiuk
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama