Reklama

Walentynki z muzyką na żywo w Piszczacu (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 14 lutego 2021
, godz. 18:00
Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu serdecznie zaprasza na wyjątkowy Koncert Walentynkowy, który odbędzie się 14 lutego o godz. 18:00 w sali kolumnowej Urzędu Gminy w Piszczacu. 

Koncert odbędzie się zgodnie z obostrzeniami rządowymi (50% udziału publiczności oraz obowiązkowe maseczki). Obowiązują zapisy pod nr. 572 168 122. Koncert będzie również transmitowany online w wydarzeniu na Facebooku >>> LINK <<<.

Źródło: GCKiS w Piszczacu 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 1 komentarz do tego artykułu.

  1. Ech te Walentynki ! Zainwestujcie w dobrej jakości sprzęt aby nadawać bez przerywania tak jak tu miały miejsca problemy techniczne. Moim zdaniem najlepiej wypadły dzieci z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Zalutynia jako jedyni śpiewając skocznie i wesoło . Tak na marginesie . Jak wiemy Walentynki to święto zakochanych i nie tylko i raczej powinno być radośnie. A tu przedstawiono marny poziom śpiewu co można porównać do popogrzebowej stypy roku 2021.Pomijam już kluski w buzi i brzdąkanie na bałałajce czy wykonywanie nie swoich utworów które kojarzyły mi się ze zmarłym artystą którego przed chwilą przyszło nam pożegnać. Nie martwcie się w innych gminach bialskiego powiatu nie było lepiej. Czy już naprawdę nie było pomysłów aby na tą okoliczność napisać i zaśpiewać własnych utworów, czy też nikt nie potrafi zanucić w rytm jakiejś muzyki własnego tekstu piosenki. Kiedyś twórczość ludowa była czymś pięknym a dziś przejawia się w wykonywaniu obcych utworów najlepiej po angielsku wszak inaczej nie wypada. Nastąpił całkowity upadek kulturalny w społeczeństwie.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama