Reklama

Swory: Bal karnawałowy dla przedszkolaków (galeria)

Bal Karnawałowy dla przedszkolaków, to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele dni. Jest atrakcją lubianą przez wszystkie dzieci, dostarczającą im wiele przeżyć i radości. Każdy przedszkolak nie mógł się doczekać tego dnia i w końcu przyszedł ten wielki dzień. I tak dn. 02.02.2021 r. w punkcie przedszkolnym w Szkole Podstawowej w Sworach odbył się w grupie przedszkolnej w 3 i 4 latkach wielki Bal Karnawałowy.

Tego dnia już od rana pojawiały się barwne postacie. Dzieci przebrane były za biedronki, księżniczki, wróżki, Spidermana, Batmana, policjanta…nie sposób zliczyć. W sali balowej zrobiło się kolorowo. Uroczystego otwarcia balu dokonał dyrektor Gustaw Jakimiuk, przecinając wstęgę. Życzył wszystkim udanej i wesołej zabawy. I się zaczęło…. najpierw taniec w kole i powitanie okrzykiem wszystkich uczestników. Potem tańce z pokazywaniem i tańce dowolne królowały na parkiecie.

Przebierańcy świetnie bawili się przy muzyce, uczestnicząc we wszystkich zabawach zaproponowanych przez wychowawcę Iwonę Chaniewicz i Dominiką Zub. Wszystkie dzieci aktywnie uczestniczyli w zabawach. Nie zabrakło konkursów – taniec w parach na gazecie, tańce z balonami, z kapeluszem czy też z krzesełkami. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło i uśmiech nie znikał z twarz mimo zmęczenia. A podczas odpoczynku dzieci miały okazję spróbować karnawałowych przekąsek przygotowanych przez rodziców.

Wspólna zabawa przyniosła dużo radości naszym milusińskim, a to był główny cel balu. A na koniec każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom z balu. Dzieci z żalem opuszczały salę balową. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

 

materiał: Szkoła Podstawowa w Sworach
tekst i zdjęcia: Iwona Chaniewicz nauczyciel wychowania przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Sworach
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Galeria:

Autor zdjęć:
Iwona Chaniewicz nauczyciel wychowania przedszkolnego

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama