Reklama

Kryminałki: Pożar w Łomazach. Spaleniu uległa hala stolarska z wyposażeniem

Drelów: Włamanie na pocztę elektroniczną poszkodowanej. Zmiana haseł dostępu i uniemożliwienie dostępu do danych informatycznych. // Biała Podlaska: Pralka przywłaszczona i nie zwrócona przez lokatorkę wynajmującą mieszkanie. // Zaberbecze: Kradzież 1 sosny powalonej przez śnieżycę na drogę. // Łomazy: Pożar hali stolarskiej produkcyjnej. Zniszczeniu uległa hala, maszyny stolarskie i magazynowane elementy meblarskie.

29.01.2021 r. gm. Drelów
Nieznany sprawca, w dotychczas nieustalony sposób, uzyskał dostęp do adresu poczty elektronicznej mieszkanki gm. Drelów, po czym uzyskał dostęp do konta na portalu społecznościowym pokrzywdzonej, a następnie w jej imieniu dokonał zmiany hasła dostępu, numeru telefonu oraz adresu poczty elektronicznej uniemożliwiając w ten sposób dostęp pokrzywdzonej do danych informatycznych. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

01.02.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Mieszkanka Białej Podlaskiej, jako najemca lokalu mieszkalnego, przywłaszczyła powierzoną jej do użytkowania pralkę, której po rozwiązaniu umowy nie zwróciła pomimo żądań właściciela. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

31.01.2021r. ZABERBECZE, 
Nieznany sprawca dokonał kradzieży 1 sztuki drzewa sosnowego na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej, które we wcześniejszym okresie w trakcie śnieżycy zostało powalone na drogę. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

31.01.2021 godz. 22:00, ŁOMAZY,
Dyżurny PSP otrzymał zgłoszenie o pożarze hali produkcyjnej stolarskiej o konstrukcji stalowej, wewnątrz której znajdowały się maszyny stolarskie oraz magazynowane były drewniane elementy meblarskie, które na skutek działania ognia uległy całkowitemu zniszczeniu na szkodę mieszkańca gm. Łomazy. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama