Reklama

IV Międzyrzeckie Warsztaty Uwielbienia ODWOŁANE!

Termin wydarzenia: 26 marca 2021
, godz. 00:00
 -> 28 marca 2021
WARSZTATY ZOSTAŁY ODWOŁANE Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD ORGANIZTORÓW. ̶W̶ ̶d̶n̶i̶a̶c̶h̶ ̶2̶6̶-̶ ̶2̶8̶ ̶m̶a̶r̶c̶a̶ ̶2̶0̶2̶1̶ ̶r̶.̶ ̶p̶r̶z̶y̶ ̶P̶a̶r̶a̶f̶i̶i̶ ̶p̶w̶.̶ ̶C̶h̶r̶y̶s̶t̶u̶s̶a̶ ̶K̶r̶ó̶l̶a̶ ̶o̶r̶a̶z̶ ̶Z̶P̶O̶ ̶n̶r̶ ̶3̶ ̶i̶m̶.̶ ̶J̶a̶n̶a̶ ̶P̶a̶w̶ł̶a̶ ̶I̶I̶ ̶w̶ ̶M̶i̶ę̶d̶z̶y̶r̶z̶e̶c̶u̶ ̶P̶o̶d̶l̶a̶s̶k̶i̶m̶ ̶o̶d̶b̶ę̶d̶ą̶ ̶s̶i̶ę̶ ̶I̶V̶ ̶M̶i̶ę̶d̶z̶y̶r̶z̶e̶c̶k̶i̶e̶ ̶W̶a̶r̶s̶z̶t̶a̶t̶y̶ ̶M̶u̶z̶y̶c̶z̶n̶o̶-̶ ̶L̶i̶t̶u̶r̶g̶i̶c̶z̶n̶e̶ ̶“̶W̶ ̶J̶e̶g̶o̶ ̶r̶a̶n̶a̶c̶h̶ ̶n̶a̶s̶z̶e̶ ̶z̶d̶r̶o̶w̶i̶e̶”̶.̶ ̶

Wszelkie wpłaty dokonane przez uczestników zostaną zwrócone w najbliższym czasie. Jeżeli ktoś chciałby odebrać śpiewnik, można to zrobić w siedzibie GOK Międzyrzec Podlaski przy ul. Rudnickiej 36 od pon. do- pt. w godzinach 8.00- 16.00, lub kontaktując się indywidualnie pod nr tel. 665 263 717.

Trzydniowe warsztaty muzyki liturgicznej prowadzone będą przez znanych dyrygentów i kompozytorów z Krakowa- Piotra Pałkę i Pawła Bębenka. Podobne organizowali już na całym świecie a ich kompozycje i aranżacje zapisane są w najbardziej uznawanych śpiewnikach Kościoła Katolickiego.

Warsztaty mają charakter edukacyjny, ale również ewangelizacyjny. Ich celem jest poznanie oraz udoskonalenie warsztatu wokalnego i muzycznego, jak również przybliżenie idei oraz roli piękna w liturgii Kościoła. Skierowane głównie do młodych – młodzieży ze szkół muzycznych, scholi oraz chórów, jak i wszystkich zainteresowanych prowadzeniem, uczestniczeniem czy poznawaniem wartości muzyki chóralnej. Zwieńczeniem wydarzenia będzie niedzielny Koncert Pasyjny skierowany do wszystkich mieszkańców oraz gości miasta i gminy Międzyrzec Podlaski.

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 100 zł. Instrumentaliści – uczniowie SM II st zwolnieni z opłaty (dodatkowa dopłata za obiad w sobotę 15/17 zł – jedno/dwa dania).

>>> Zapisy przez formularz zgłoszeniowy <<<

>>> Wydarzenie na Facebooku <<<

Źródło / grafiki: Aleksandra Szmytko – koordynator Międzyrzeckich Warsztatów Muzyczno- Liturgcznych

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama