Reklama

IV Międzyrzeckie Warsztaty Uwielbienia (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 26 marca 2021
, godz. 00:00
 -> 28 marca 2021
W dniach 26- 28 marca 2021 r. przy Parafii pw. Chrystusa Króla oraz ZPO nr 3 im. Jana Pawła II w Międzyrzecu Podlaskim odbędą się IV Międzyrzeckie Warsztaty Muzyczno- Liturgiczne “W Jego ranach nasze zdrowie”.

Trzydniowe warsztaty muzyki liturgicznej prowadzone będą przez znanych dyrygentów i kompozytorów z Krakowa- Piotra Pałkę i Pawła Bębenka. Podobne organizowali już na całym świecie a ich kompozycje i aranżacje zapisane są w najbardziej uznawanych śpiewnikach Kościoła Katolickiego.

Warsztaty mają charakter edukacyjny, ale również ewangelizacyjny. Ich celem jest poznanie oraz udoskonalenie warsztatu wokalnego i muzycznego, jak również przybliżenie idei oraz roli piękna w liturgii Kościoła. Skierowane głównie do młodych – młodzieży ze szkół muzycznych, scholi oraz chórów, jak i wszystkich zainteresowanych prowadzeniem, uczestniczeniem czy poznawaniem wartości muzyki chóralnej. Zwieńczeniem wydarzenia będzie niedzielny Koncert Pasyjny skierowany do wszystkich mieszkańców oraz gości miasta i gminy Międzyrzec Podlaski.

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 100 zł. Instrumentaliści – uczniowie SM II st zwolnieni z opłaty (dodatkowa dopłata za obiad w sobotę 15/17 zł – jedno/dwa dania).

>>> Zapisy przez formularz zgłoszeniowy <<<

>>> Wydarzenie na Facebooku <<<

Źródło / grafiki: Aleksandra Szmytko – koordynator Międzyrzeckich Warsztatów Muzyczno- Liturgcznych

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama