Reklama

Kryminałki: Wszedł do mieszkania i skradł pieniądze z kieszeni kurtki

Wysokie: 23 letni nietrzeźwy kierowca motoroweru dodatkowo z orzeczonym już wcześniej przez sąd zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych. // Biała Podlaska: Samochód Volvo zatrzymany na Janowskiej. Niezgodność wskazań drogomierza z zapisami w bazie danych. // Biała Podlaska: Złodziej wszedł do niezabezpieczonego mieszkania i z kieszeni kurtki skradł pieniądze. // Biała Podlaska: Mieszkanka miasta straciła 300 zł. Oszust przesłał jej kod z potwierdzeniem przelewu co doprowadziło do wypłaty środków z jej konta bankowego. // Biała Podlaska: 21 letni nietrzeźwy kierowca mieszkaniec gminy Terespol.

27.01.2021r. WYSOKIE, ul. Brzeska 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 23-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, który kierował motorowerem będąc w stanie nietrzeźwości 1,8 promila alkoholu w organizmie oraz pomimo orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

28.01.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. Janowska
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 30-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem Volvo, w którym stwierdzono niezgodność wartości faktycznej drogomierza z wartością zapisaną w bazie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.12.2020r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, po wejściu do niezabezpieczonego mieszkania, z kieszeni kurtki znajdującej się w jednym z pokoi skradł pieniądze na szkodę mieszkańca miasta. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

28.01.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w ten sposób, że realizując płatność za zakupioną od pokrzywdzonej srebrną bransoletkę, przesłał pokrzywdzonej link do strony z rzekomą płatnością z informacją, aby wpisała w wyznaczone pola tekstowe dane swojej karty płatniczej oraz otrzymany później kod sms, w celu otrzymania płatności na rachunek bankowy za sprzedany towar, gdzie po zastosowaniu się do tej instrukcji, z rachunku pokrzywdzonej wypłacona została kwota ponad 300 złotych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

28.01.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 21-letniego mieszkańca gm. Terespol, który kierował samochodem osobowym m-ki Audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości: 2,2 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama