Ogłoszenie

Reklama

Koronawirus. Statystyki w powiecie bialskim i Białej Podlaskiej – 29.01

Przedstawiamy aktualną sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu bialskiego i Białej Podlaskiej. Dane z 29 stycznia.

W ciągu ostatniej doby potwierdzono obecność koronawirusa u 20 osób (10 z Białej Podlaskiej / 1,75 os. na 10 tys. mieszkańców/ i 10 z powiatu bialskiego /  0,91  os. na 10 tys. mieszkańców/ ). Liczba osób objętych kwarantanną: Biała Podlaska – 213, powiat bialski – 343. Liczba testów: Biała Podlaska – 68 (11 z wynikiem pozytywnym), powiat bialski – 87 (12 z wynikiem pozytywnym). 1 osoba z Białej Podlaskiej chorująca na COVID-19 (bez chorób współistniejących) zmarła. *

*Dzienna liczba zakażonych = liczba osób z pozytywnym wynikiem zaraportowanych przez laboratoria do systemu EWP w ciągu ostatniej doby (osoby z unikalnym numerem PESEL). Pozytywne wyniki testów antygenowych i komercyjnych są uwzględniane z bieżących danych według stanu na godzinę opublikowania materiału.  

UWAGA! Od 24 listopada 2020 roku Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie zaprzestał publikowania codziennych komunikatów dotyczących sytuacji epidemicznej na terenie województwa lubelskiego oraz mapy przypadków aktywnych. Publikowane przez nas dane pochodzą bezpośrednio z Ministerstwa Zdrowia.

***

W ciągu minionej doby na terenie województwa lubelskiego potwierdzono pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych 264 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 17 osób zmarło (4 bez chorób współistniejących). Liczba osób na kwarantannie: 7685.

Źródło: www.gov.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama