Reklama

Już w Białej! Darmowy, całodobowy dostęp do IBUK Libra!

Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej wraz z Filiami w Łukowie i Parczewie zachęca swoich czytelników do skorzystania z bezpłatnego dostępu do platformy książek elektronicznych Ibuk Libra.

To dobra wiadomość dla osób posiadających urządzenia mobilne (tablet, smartfon), które umożliwiają czytanie publikacji elektronicznych – bez kolejek, bez wychodzenia z domu, 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, wzbogaciliśmy naszą ofertę o elektroniczną wersję książek – tzw. ibuki. Dzięki temu czytelnicy mogą cieszyć się aż 1919 tytułami z zakresu psychologii, pedagogiki, prawa, medycyny, nauk społecznych, ekonomicznych, humanistycznych czy technicznych, publikacji dla dzieci i młodzieży oraz literatury faktu, pięknej i kobiecej.

Wśród ciekawszych pozycji, które znajdują się na platformie Ibuk Libra, warto wymienić chociażby takie książki jak: Pedagogika pod red. Zbigniewa Kwiecińskiego i Bogusława Śliwerskiego, Psychologia i życie Philipa G. Zimbardo, Dziecko autystyczne: dziennik terapeuty Magdaleny Grodzkiej, Długa droga do domu Joanny Jax, Córka nazisty Max Czornyja. Można tam również znaleźć inspirujące poradniki: Sen u dzieci Magdy Kaczor i Magdaleny Szczęsnej, Otyłość brzuszna Mileny Nosek, Dlaczego szczęśliwy człowiek nie żeni się z kobietą Marcina Halskiego czy coś dla najmłodszych czytelników –Afryka Kazika Łukasza Wierzbickiego, Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie Alexa Rovira.

Aby wypożyczyć książki, konieczny jest jedynie dostęp do Internetu i indywidualny kod PIN, który można otrzymać w Bibliotece Pedagogicznej. Dla niezdecydowanych i tych, którzy obawiają się, że Ibuk Libra jest platformą skomplikowaną, biblioteka poleca filmiki instruktażowe: 

IBUK LIBRA – Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej <<<>>> LINK

materiał: Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej
tekst i  zdjęcia:  Maria Denko Kierownik Wydziału Gromadzenia i Opracowania Zbiorów
opracowanie:  Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama