Reklama

Kryminałki: Poszukiwany wpadł ze znaczną ilością narkotyków

Bialscy kryminalni zatrzymali poszukiwanego 34-latka. W jego miejscu zamieszkania ujawnili znaczne ilości amfetaminy i mefedronu. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 3 tysięcy porcji tych narkotyków. Dzisiaj bialski sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt. Za popełniony czyn grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek kryminalni z bialskiej komendy weszli do jednego z domów na terenie gminy Biała Podlaska. Z ich informacji wynikało, że przebywa tam 34-letni mieszkaniec miasta, poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, który może posiadać znaczne ilości narkotyków. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili te informacje. W trakcie wykonywanych czynności policjanci zabezpieczyli foliowy worek pełen okrągłych pakietów z białym proszkiem i kryształkami.

Po przeprowadzeniu wstępnego badania zabezpieczonej substancji funkcjonariusze potwierdzili, że jest to amfetamina i mefedron. Wystarczyłaby ona do sporządzenia ponad 3 tysięcy porcji dealerskich tych narkotyków. Nielegalne środki zostały zabezpieczone, natomiast 34-latek zatrzymany został do wyjaśnienia. Dzisiaj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za popełniony czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama