Reklama

Kryminałki: Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu

W minioną sobotę, w miejscowości Sapiehów, samochód osobowy marki Volkswagen zderzył się dostawczym fiatem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierowca fiata. Ustalamy okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Do wypadku doszło po godzinie 12.00 w miejscowości Sapiehów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen doprowadził do zderzenia z dostawczym fiatem. Kierowca osobówki prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu drogą krajową ducato. Za kierownicą passata siedział 41-letni mieszkaniec gminy Łomazy. Drugim autem kierował 43-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska.

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierowca busa, który trafił do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że wsiadając za kierownicę, w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie, ale jesteśmy odpowiedzialni również za innych uczestników ruchu drogowego.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama