Reklama

Kryminałki: Białorusin oszukany na 4 000 zł. Zamiast kupionych kart graficznych otrzymał puste opakowanie

Biała Podlaska: Przełamanie haseł profilu społecznościowego. Znajoma właściciela konta "naciągnięta" przez oszusta na dwa kody BLIK po 500 zł. // Horbów Kolonia: Białorusin oszukany na 4.000 zł. Zapłacił za trzy karty graficzne, otrzymał puste opakowanie. // Biała Podlaska: Jedna osoba dała się oszukać. Mieszkanka Warszawy. Oszust podszył się pod właściciela konta społecznościowego i poprzez komunikator prosił znajomych o pożyczki. // Terespol: 23 letnia nietrzeźwa prowadziła auto. // Międzyrzec Podlaski: Z niezamkniętego auta skradziono dwie szlifierki kątowe.

20.01.2021 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca po przełamaniu haseł dostępowych, uzyskał nieuprawniony dostęp do konta na portalu społecznościowym należącego do mieszkańca Białej Podlaskiej, a następnie wysłał wiadomości z prośbą o pożyczkę BLIK do jego znajomych, w skutek czego jedna osoba pokrzywdzona przekazała dwa kody BLIK, które wykorzystano do realizacji dwóch płatności po 500 zł na portalu aukcyjnym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.01.2021r. HORBÓW-KOLONIA, 
Nieznany sprawca na portalu ogłoszeniowym, doprowadził obywatela Białorusi do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w kwocie ponad 4 tysięcy złotych oferując do sprzedaży trzy karty graficzne, a następnie po otrzymaniu zapłaty przesłał kurierem puste opakowania. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.01.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, usiłował doprowadzić do niekorzystnego rozporządzenia mieniem nieokreślonej jak dotąd liczby osób, poprzez wprowadzenie ich w błąd, poprzez bezprawne uzyskanie dostępu do konta pokrzywdzonej mieszkanki Biała Podlaska na portalu społecznościowym i komunikatora internetowego za pomocą którego, rozesłał do znajomych pokrzywdzonej, wiadomość z prośbą o przesłanie blikiem różnych kwot pieniędzy. W wyniku tego mieszkanka Warszawy przesłała blikiem kwotę 500 zł. Pozostałe osoby skontaktowały się z pokrzywdzoną telefonicznie i nie wpłaciły żądanej kwoty pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

21.01.2021r. TERESPOL, ul. Wojska Polskiego
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Terespol zatrzymali kierującą pojazdem m-ki Seat 23-letnią mieszkankę gm. Terespol znajdującą się w stanie nietrzeźwości: 0,82 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierująca bez uprawnień. Postępowania prowadzi KP Terespol.

11.01.2021 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Okólna
Nieznany sprawca, z nie zamkniętego samochodu osobowego marki Toyota, dokonał kradzieży dwóch szlifierek kątowych na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 1 komentarz do tego artykułu.

  1. W sprawie kradzieży to te szlifierki pewnie ukradł Maksymilian Miękus z swoim bratem. Tych Panów cały Międzyrzec zna i każdy wie jak mają lepkie rączki.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama