Reklama

Koronawirus. Statystyki w powiecie bialskim i Białej Podlaskiej – 22.01

Przedstawiamy aktualną sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu bialskiego i Białej Podlaskiej. Dane z 22 stycznia.

W ciągu ostatniej doby potwierdzono obecność koronawirusa u 35 osób (19 z Białej Podlaskiej /3,32 os. na 10 tys. mieszkańców/ i 16 z powiatu bialskiego /1,45 os. na 10 tys. mieszkańców/ ). Liczba osób objętych kwarantanną: Biała Podlaska – 233, powiat bialski – 429. Liczba testów: Biała Podlaska – 73 (22 z wynikiem pozytywnym), powiat bialski – 104 (20 z wynikiem pozytywnym). *

*Dzienna liczba zakażonych = liczba osób z pozytywnym wynikiem zaraportowanych przez laboratoria do systemu EWP w ciągu ostatniej doby (osoby z unikalnym numerem PESEL). Pozytywne wyniki testów antygenowych i komercyjnych są uwzględniane z bieżących danych według stanu na godzinę opublikowania materiału.  

UWAGA! Od 24 listopada 2020 roku Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie zaprzestał publikowania codziennych komunikatów dotyczących sytuacji epidemicznej na terenie województwa lubelskiego oraz mapy przypadków aktywnych. Publikowane przez nas dane pochodzą bezpośrednio z Ministerstwa Zdrowia.

***

W ciągu minionej doby na terenie województwa lubelskiego potwierdzono pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych 311  nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 22 osoby zmarły (1 bez chorób współistniejących). Liczba osób na kwarantannie: 8113.

 

Źródło: www.gov.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama