Reklama

Rakowiska: Zimowe zabawy w Zaczarowanej Krainie (galeria)

Ferie zimowe w naszym przedszkolu były czasem pełnym przygód i wspaniałej zabawy. Nie brakowało zajęć plastyczno – technicznych, muzycznych oraz podróży w wyobraźni, a także tańców, gier, uprawiania sportu, a przede wszystkim świetnej rozrywki, bo my nie wiemy, co to nuda!

Oczywiście 13 stycznia nie zapomnieliśmy o comiesięcznych obchodach Dnia Dobrego Słowa, podczas których staramy się pomóc w czynieniu świata lepszym, piękniejszym oraz szczęśliwszym. W tym miesiącu na naszym przedszkolnym korytarzu zawisł długi łańcuch wyciętych dłoni, na których dzieci wspólnie z rodzicami umieściły napisy o sposobach pomocy swoim bliskim.

Pani Zima w tegoroczne ferie sprawiła nam również wielką niespodziankę, sypiąc obficie śniegiem. Maluchy nie mogły zmarnować takiej szansy, więc żwawo ruszyły do przedszkolnego ogrodu. Zimowe szaleństwo trwało bez końca. Dzieci urządzały zawody w rzucaniu śnieżkami do celu, jeździły na sankach i lepiły bałwanki, oj było mnóstwo przyjemności i uciechy z zimowej aury. Wyjście z sali przedszkolnej to nie tylko super rozrywka i wielka frajda, ale także promocja zdrowego stylu życia. Nie było takiej możliwości, żeby mróz przeszkodził dzieciom w dobrej zabawie sprzyjającej zdrowiu i hartowaniu organizmu.

Okres ferii minął bardzo szybko, był to jednak czas dobrze wykorzystany, obfitujący w radosne przeżycia.

materiał: Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach
tekst i zdjęcia: E. Paszkowska, M. Lewicka i D. Omelaniuk
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Galeria:

Autor zdjęć:
Magdalena Lewicka Przedszkole im. Zaczarowana Kraina w Rakowiskach

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama