Reklama

Pracownicy Krajowej Administracji Skarbowej wsparli schroniska dla zwierząt w Białej Podlaskiej i Chełmie

- Ponad pół tony darów przekazała lubelska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) dla zwierząt ze schronisk w Chełmie i Białej Podlaskiej. - To kolejne już akcje pomocy dla bezdomnych zwierząt, w które czynnie zaangażowali się funkcjonariusze i pracownicy lubelskiej KAS.

Zbiórkę dla schroniska w Chełmie zorganizowali przewodnicy naszych psów służbowych. Jako grupa, której szczególnie bliski jest los zwierząt – bo sami na co dzień się nimi opiekują – zaangażowali w akcję również funkcjonariuszy z Oddziału Celnego Drogowego w Dorohusku.

Wsparcie rzeczowe dla schroniska AZYL w Białej Podlaskiej, już po raz siódmy z rzędu, koordynowała st. rachm. Jowita Walczuk – prywatnie również wielka miłośniczka zwierząt. Rokrocznie zbiórki te organizowane są w okresie zimowym, gdyż w tym okresie sytuacja schroniska jest najtrudniejsza. Co roku udaje się też zebrać ogromne ilości darów. Tak było i tym razem – mimo ograniczeń związanych z pandemią kolejny raz pobiliśmy rekord i w połowie stycznia br. ogromna ilość darów trafiła do azylowych zwierzaków!

W sumie do schronisk w Białej Podlaskiej i Chełmie przekazaliśmy ponad pół tony darów zebranych przez funkcjonariuszy i pracowników lubelskiej KAS. To m.in. karma dla psów i kotów, zabawki, naczynia, kołdry, koce i inne tekstylia do ochrony cieplnej zwierzaków, a także wiele, wiele innych rzeczy potrzebnych do normalnego funkcjonowania schroniska.

materiał: Izba Administracji Skarbowej w Lublinie
tekst i zdjęcia: Marzena Siemieniuk Referat Obsługi Klienta i Komunikacji Zewnętrznej Izba Administracji Skarbowej w Lublinie
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama