Reklama

Kryminałki: Odpowie za kradzież markowych perfum

Bialscy policjanci zatrzymali 39-latka podejrzanego o dokonanie szeregu kradzieży sklepowych. Łupem amatora cudzego mienia padły markowe perfumy wartości ponad 5 tysięcy złotych. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdyż poszukiwany był w związku z nieopłaconymi grzywnami.
logo

W połowie grudnia ubiegłego roku bialscy policjanci powiadomieni zostali o kradzieżach sklepowych, do których doszło w drogeriach na terenie Białej Podlaskiej i Międzyrzeca Podlaskiego w okresie wrzesień- listopad ubiegłego roku. Łupem sprawcy w każdym przypadku padały perfumy znanych marek. Wartość strat wyniosła niemal 4 tysiące złotych.

Policjanci zajmujący się walką z przestępczością przeciwko mieniu, realizując posiadane informacje ustalili personalia mężczyzny podejrzanego o dokonanie tych czynów. Okazało się, że jest to 39-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Dodatkowo mężczyzna poszukiwany był trzema nakazami doprowadzenia do zakładu karnego w związku z nieopłaconymi grzywnami.

Mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, nie są to jedyne czyny na jego koncie. 39-latek podejrzany jest również o dokonanie kradzieży, do której doszło w ubiegłym tygodniu w jednej z bialskich drogerii. W tym wypadku straty wyniosły ponad 1100 złotych

Wczoraj mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. W rozmowie z zatrzymującymi funkcjonariuszami przyznał, że powodem jego zachowania była trudna sytuacja materialna. 39-latek trafił już do zakładu karnego. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama