Reklama

Kryminałki: Poszukiwany 59-latek zatrzymany na terenie powiatu cieszyńskiego

Policjanci z terespolskiego komisariatu zatrzymali 59-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania na terenie powiatu cieszyńskiego. Żmudna praca kryminalnych doprowadziła do ustalenia miejsca jego pobytu i doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna spędzi tam najbliższe miesiące za przestępstwo niealimentacji.

Policjanci Wydziału Kryminalnego terespolskiego komisariatu, ustalili miejsce pobytu 59-letniego mieszkańca gminy Zalesie. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym za przestępstwo niealimentacji. By uniknąć kary wymierzonej przez sąd, już od października 2019 roku ukrywał się przed organami ścigania. Dodatkowym utrudnieniem był fakt, że 59-latek pracował poza granicami kraju.

Funkcjonariusze ustalili, gdzie może przebywać poszukiwany. W działaniach aktywnie wspierali ich też policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Mężczyzna zatrzymany został na terenie gminy Istebna, gdzie zamieszkiwał. Nie spodziewał się „wizyty” terespolskich funkcjonariuszy. 59-latek trafił już do Zakładu Karnego, gdzie spędzi najbliższe 10 miesięcy.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama