Ogłoszenie

Reklama

Konkurs literacko – plastyczny ,,Moja opowieść’’ (zaproszenie)

Gminna Biblioteka Publiczna w Łomazach zaprasza do udziału w konkursie literacko – plastycznym pt. ,,Moja opowieść’’. Konkurs adresowany jest do dzieci i rodzin, którzy chcieliby stworzyć ilustrowane karty z tekstem na odwrocie do papierowego ( obrazkowego) teatru zwanego Kamishibai.

Celem konkursu jest popularyzacja książek i czytelnictwa, rozwijanie aktywności i kreatywności twórczej dzieci oraz wzmocnienie więzi międzypokoleniowych.

Opowiadania kamishibai mogą być tworzone indywidualnie, w parach ( jeden rysownik, jeden pisarz), w małych grupach lub jako projekt całej rodziny. Mogą one powstawać w oparciu o przeczytaną książkę, oryginalne pomysły, aktualne wydarzenia, przyjemne doświadczenia i przeżycia.

Historia powinna zawierać nie mniej niż 5 stron formatu A3. Na pierwszej stronie podajemy tytuł utworu, autora tekstu oraz autora ilustracji. Z jednej strony musi być ilustracja, a z drugiej strony kartki – autorski tekst dotyczący ilustracji. Prace plastyczne powinny być wykonane techniką: ołówek, kredka, pastele, farby.

Konkurs trwa do 31. 01.2021 r. Podpisane prace należy przynieść do Gminnej Biblioteki Publicznej w Łomazach lub wysłać na adres e-mail [email protected]

Więcej informacji na Facebook: Gminna Biblioteka Publiczna w Łomazach.

Na wszystkich uczestników czekają nagrody.

Tekst / grafika: GBP w Łomazach

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama