Reklama

Kryminałki: Pożar w Kostomłotach

Biała Podlaska: Mieszkaniec miasta oszukany podczas transakcji zamówienia i zakupu poprzez Internet dwóch ekspresów do kawy. // Piszczac: Próba oszustwa przez osobę podającą się za pracownika banku. Wysłana i pobrana aplikacja zablokowała telefon zgłaszającej. Mieszkanka gminy nie przesłała jednak kodu który wymagany był przez oszusta. // Kostomłoty: Pożar drewnianej elewacji budynku oraz części strychu i poszycia dachowego. // Porosiuki: 52 letni nietrzeźwy kierowca. // Łomazy: 34 latek za kierownicą ciągnika w okresie zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. // Biała Podlaska: Mieszkaniec oszukany podczas transakcji zakupu karty graficznej poprzez Internet. // Międzyrzec Podlaski: Kradzież dwóch sztuk markowych perfum w jednym ze sklepów przy ulicy Brzeskiej. // Komarno Kolonia: Włamanie do metalowego stelażu przy sklepie. Kradzież trzech butli z gazem.

03.01.2021 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca wykorzystując stronę internetową zaoferował sprzedaż dwóch ekspresów do kawy oraz przyjął na wskazany rachunek bankowy zapłatę, po czym w ustalonym terminie nie dostarczył pokrzywdzonemu zakupionego towaru. Ponadto, strona sklepu internetowego została usunięta i nie ma żadnego kontaktu ze sprzedającym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.01.2021 r. gm. Piszczac, 
Nieznany sprawca usiłował doprowadzić mieszkankę gm. Piszczac do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że zadzwonił na telefon pokrzywdzonej podając się za pracownika banku i powiadomił o możliwości włamania na konto oraz dokonania przelewu wychodzącego, a jako pracownik banku polecił pobranie z internetu aplikacji, która miała by pomóc w ustaleniu sprawcy włamania na rachunek bankowy. Po pobraniu i zainstalowaniu przez pokrzywdzoną wskazanej aplikacji, jej telefon przestał reagować na wydawane polecenia, zaś rozmówca usiłował uzyskać wygenerowany kod aplikacji. Sprawca nie osiągną zamierzonego celu z powodu zdecydowanej odmowy podania kodu przez pokrzywdzoną. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

12.01.2021 r. KOSTOMŁOTY, 
W wyniku zaistniałego pożaru budynku mieszkalnego uszkodzeniu uległa część zewnętrznej, drewnianej elewacji budynku oraz część strychu i poszycia dachowego na szkodę mieszkańców gm. Kodeń. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

12.01.2021r. POROSIUKI, 
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 52-letniego mieszkańca gm. Biała Podlaska, który kierował samochodem marki Skoda będąc w stanie nietrzeźwości: 2,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

11.01.2021 r. ŁOMAZY, ul. Lubelska
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego PP Sławatycze zatrzymali do kontroli drogowej 34-letniego mieszkańca gm. Łomazy, który kierował ciągnikiem rolniczym marki Ursus w okresie obowiązywania sądowego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

31.12.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca wykorzystując stronę internetową doprowadził pokrzywdzonego do niekorzystnego rozporządzenia mieniem przy zakupie karty graficznej w ten sposób, że po dokonaniu przelewu z rachunku pokrzywdzonego na rachunek wskazany przez sprzedającego, nie przesłał zakupionego towaru i nie dokonał zwrotu zapłaconych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.12.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Brzeska
Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę obsługi sklepu, dokonał kradzieży dwóch opakowań markowych perfum na szkodę sklepu. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

10.01.2021 r. KOMARNO-KOLONIA, 
Nieznany sprawca włamał się do wnętrza metalowego stelaża ustawionego przy obiekcie handlowym, z którego dokonał kradzieży 3 butli z gazem o pojemności 11 kg, na szkodę mieszkanki gm. Konstantynów. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama