Reklama

Kryminałki: Kradzież motocykla Yamaha w Rossoszu

Terespol: 30 letni kierowca z gm. Rokitno zatrzymany podczas prowadzenia auta w okresie obowiązywania zakazu sądowego. // Biała Podlaska: Mieszkaniec miasta oszukany podczas transakcji zakupu poprzez internet e-papierosa z atomizerem. // Pogorzelec: 34 letni nietrzeźwy kierowca z gm. Hanna. // Woroniec: Włamanie do Toyoty poprzez wybicie szyby. Kradzież radia z pendrivem. // Piszczac: 27 letni nietrzeźwy kierowca. // Rossosz: Kradzież motocykla Yamaha. // Międzyrzec Podlaski: 24 letni nietrzeźwy kierowca. // Biała Podlaska: 26 letni nietrzeźwy kierowca.

10.01.2021 r. TERESPOL, ul. Władysława Stanisława Reymonta
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Terespol zatrzymali do kontroli drogowej 30-letniego mieszkańca gm. Rokitno, który kierował samochodem osobowym marki Audi w okresie obowiązywania zakazu sądowego. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

16.12.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzeniem własnym mieniem w ten sposób, że oferując do sprzedaży za pośrednictwem Internetu e-papierosa z atomizerem zawarł umowę sprzedaży tego urządzenia, gdzie następnie po wpłaceniu przez pokrzywdzonego należności za zakupiony towar za pośrednictwem płatności internetowej BLIK, sprzedający nie wywiązał się ze swojej części umowy i nie przesłał kupującemu przedmiotu, jak też nie zwrócił wpłaconych pieniędzy, unikając przy tym kontaktu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.01.2021 r. POGORZELEC, 
Funkcjonariusze Zespołu Dzielnicowych PP Sławatycze zatrzymali do kontroli drogowej 34- letniego mieszkańca gm. Hanna, który kierował samochodem osobowym m-ki VW Passat, będąc w stanie nietrzeźwości: 1,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

07.01.2021r. WORONIEC,
Nieznany sprawca dokonał kradzież z włamaniem do samochodu m-ki Toyota w ten sposób, że po uprzednim wybiciu bocznej szyby dostał się do wnętrza pojazdu, z którego zabrał w celu przywłaszczenia radio wraz z pendrivem na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.01.2021 r. PISZCZAC, ul. Polna 
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali 27-letniego mieszkańca gm. Piszczac, który znajdując się w stanie nietrzeźwości: 1,2 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki Audi. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

09.01.2021r. gm. Rossosz 
W nocy z 8/9 stycznia 2021 roku nieznany sprawca z niezabezpieczonego budynku gospodarczego, dokonał kradzieży motocykla marki Yamaha na szkodę mieszkańca gm. Rossosz. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

08.01.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Radzyńska 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 24-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem osobowym m-ki Citroen, będąc w stanie nietrzeźwości 1,4 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

08.01.2021 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Lipowa 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KMP Biała Podlaska zatrzymali 26-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem osobowym marki Audi, będąc w stanie nietrzeźwości 0,8 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama