Reklama

Ferie zimowe z Bialskim Centrum Kultury – online

W tym roku zajęcia dla dzieci i młodzieży zorganizowane przez Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej przebiegać będą za pośrednictwem internetu. Pomimo takiego utrudnienia BCK zadbało o przygotowanie ciekawej i różnorodnej oferty zajęć artystycznych dla młodszych i starszych dzieci. Na ferie zimowe 2021 w nowej formule zaprasza Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk i BCK w Białej Podlaskiej. Pierwszy tydzień zimowej przerwy w roku szkolnym już za nami, warto jednak sprawdzić, jakie atrakcje przygotowało BCK w Białej Podlaskiej na drugi tydzień ferii.

Klub Kultury „Scena” w Białej Podlaskiej zaprasza na zajęcia plastyczne online pt. „Plastelinowe malarstwo”. Zajęcia odbędą się we wtorek 12 stycznia 2021 r. i w czwartek 14 stycznia 2021 r. Oba spotkania rozpoczynają się o godz. 14:00. Klub Kultury „Piast” w Białej Podlaskiej przygotował natomiast cykl pn. „Kolorowy Świat Malucha”. Zajęcia te skierowane są do najmłodszych odbiorców – specjalnie dla nich stworzone zostaną „Zimowe pejzaże” oraz „Coś dla Babci, coś dla Dziadka”. Spotkania online odbędą się w środę 13 stycznia 2021 r. i w piątek 15 stycznia 2021 r. Start obu warsztatów o godz. 14:00.

Klub Kultury „Eureka” w Białej Podlaskiej ma w swoim programie feryjnym sporo elementów teatralnych, tanecznych oraz zgadywanek. Najpierw, we wtorek 12 stycznia 2021 r. Klub zaprasza dzieci na zajęcia zatytułowane „Pacynki z naszej skrzynki”. Dzięki tym warsztatom ich uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób samodzielnie zrobić własną pacynkę w domu. Zajęcia zaczynają się o godz. 10:00. W czwartek 14 stycznia 2021 r. Eureka przeprowadzi internetowe zajęcia taneczne dla maluchów, czyli „Tańce połamańce” – początek o godz. 10.00. Ostatniego dnia zimowych ferii online, tj. w piątek 15 stycznia 2021 r. o godz. 10.00 rozpoczną się „Bajkowe zgadywanki”. Te zagadki literackie to przede wszystkim świetna zabawa, a dla 3 pierwszych dzieci, które podadzą poprawne odpowiedzi, przygotowane zostały upominki.

Koło Plastyczne „Kreska” – Galeria Podlaska zaprezentuje nam podstawowe zasady, dzięki którym dowiemy się, jak „Jak narysować człowieka”. Zajęcia plastyczne online odbędą się w piątek 15 stycznia 2021 r. o godz. 15.00.

Pełny program zajęć realizowanych przez internet, które BCK przygotowało na tegoroczne ferie zimowe, znajdziecie pod adresem: <<<>>>Link

Ponadto, w czasie zimowej przerwy od nauki Młodzieżowe Koło Fotograficzne „Migawka” prowadzi fotograficzną zabawę pt. „Zdjęcie dnia”. Na czym ona polega? Dzieci i młodzież ma za zadanie wykonać danego dnia fotografię na zadany temat, a następnie przesłać ją na adres e-mail: [email protected] Następnie po zakończeniu całej akcji instruktorka fotografii BCK, Małgorzata Piekarska, z przesłanych prac fotograficznych stworzy wyjątkową wystawę online.

Zostanie ona udostępniona na Facebooku BCK w Białej Podlaskiej i na stronie www.bck24.pl. Tematy fotograficzne na 2. tydzień ferii są następujące:
– „Blask” – poniedziałek, 11 stycznia 2021 r.,
– „Drzewo” – wtorek, 12 stycznia 2021 r.,
– „Okno” – środa, 13 stycznia 2021 r.,
– „Cień” – czwartek, 14 stycznia 2021 r.,
– „Dwa w jednym” – piątek, 15 stycznia 2021 r.

materiał: materiał partnera wydawniczego

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama