Ogłoszenie

Reklama

Kryminałki: Wjechał w betonowy przepust

Wczoraj po południu w miejscowości Horodyszcze kierujący BMW stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na lewe pobocze i do przydrożnego rowu. Po tym uderzyło w betonowy przepust. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło podczas wyprzedzania innego samochodu. Kierowca z obrażeniami ciała przetransportowany został do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Apelujemy o rozwagę!

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 13:00 na ulicy Parczewskiej w miejscowości Horodyszcze. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW, podczas wyprzedzania, stracił panowanie nad samochodem. BMW zjechało na pobocze i do przydrożnego rowu. Po tym auto uderzyło w betonowy przepust.

Samochodem kierował 27-letni mieszkaniec gminy Jabłoń. W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez policjantów badanie. W wyniku zdarzenia 27-latek doznał obrażeń ciała. Mężczyzna przetransportowany został do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ustalamy okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama