Reklama

Koronawirus. Statystyki w powiecie bialskim i Białej Podlaskiej – 31.12

Przedstawiamy aktualną sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu bialskiego i Białej Podlaskiej. Dane z 31 grudnia.

W ciągu ostatniej doby potwierdzono obecność koronawirusa u 23 osób (6 z Białej Podlaskiej /1,05 os. na 10 tys. mieszkańców/ i 23  z powiatu bialskiego /1,54 os. na 10 tys. mieszkańców/ ). 2 osoby z powiatu bialskiego (1 bez chorób współistniejących) i 2 osoby z Białej Podlaskiej (z chorobami współistniejącymi), którzy chorowali na COVID-19 zmarło.*

*Dzienna liczba zakażonych = liczba osób z pozytywnym wynikiem zaraportowanych przez laboratoria do systemu EWP w ciągu ostatniej doby (osoby z unikalnym numerem PESEL).

UWAGA! Od 24 listopada 2020 roku Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie zaprzestał publikowania codziennych komunikatów dotyczących sytuacji epidemicznej na terenie województwa lubelskiego oraz mapy przypadków aktywnych. Publikowane przez nas dane pochodzą bezpośrednio z Ministerstwa Zdrowia.

***

W ciągu minionej doby na terenie województwa lubelskiego potwierdzono pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych 564 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 30 osób zmarło (26 osób z chorobami współistniejącymi).

 

Źródło: www.gov.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama