Reklama

Kryminałki: Podpalenie przyczepy kempingowej na terenie działki rekreacyjnej

Biała Podlaska: Przywłaszczenie kluczy do samochodu, pilota do bramy, telefonu komórkowego oraz kompletu kluczy do budynków. // Biała Podlaska: Zniszczenie poprzez podpalenie przyczepy kempingowej. // Biała Podlaska: Włamanie na konto społecznościowe mieszkanki miasta i zablokowanie dostępu do zawartych na nim danych. // Bereza: 32 letni kierowca bez uprawnień i 2 promilami alkoholu w organizmie. // Terebela: Z otwartego mieszkania skradziono telewizor, telefon i laptop. // Międzyrzec Podlaski: Włamanie do budynku gospodarczego. Kradzież narzędzi akumulatorowych.

23.12.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Mieszkanka Białej Podlaskiej, dokonała przywłaszczenia powierzonych jej rzeczy w postaci dwóch kluczyków do samochodu, pilota do bramy, telefonu komórkowego oraz kompletu kluczy do budynków gospodarczych usytuowanych na posesji na terenie gm. Wisznice na szkodę zgłaszającej mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

24.12.2020 r. gm. Biała Podlaska,
Nieznani sprawcy dokonali zniszczenia poprzez podpalenie, ustawionej na terenie działki rekreacyjnej przyczepy kempingowej na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.12.2020 r. gm. Biała Podlaska
Nieznany sprawca w nieustalony sposób uzyskał nieuprawniony dostęp do konta internetowego portalu społecznościowego należące do mieszkanki gm. Biała Podlaska, zamieszczonych w nim informacji oraz zablokował do nich dostęp czym działał na szkodę pokrzywdzonej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.12.2020r. BEREZA,
Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali kierującego samochodem marki Ford 32-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, bez uprawnień i znajdującego się w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w organizmie.

09.12.2020 r. TEREBELA, 
Nieznany sprawca z otwartego mieszkania dokonał kradzieży telewizora, telefonu komórkowego oraz laptopa na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

28.12.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Nieznany sprawca włamał się do budynku gospodarczego, z wnętrza którego dokonał kradzieży akumulatorowych narzędzi w postaci dwóch wkrętarek oraz przecinarki na szkodę mieszkańca Łosic. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama