Reklama

Bialskie przedszkolaki podarowały swoje gorące serca (galeria)

Dzieci i rodzice z Przedszkola Samorządowego nr 14 w Białej Podlaskiej zorganizowali świąteczną akcję, której celem było podarowanie własnoręcznie wykonanych kartek świątecznych z życzeniami dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Kozuli. 

Odrobina ciepła, troski, miłości i pamięci, to dla ludzi samotnych i chorych najpiękniejszy prezent, jaki można sobie wymarzyć. Samotność ludzi mieszkających w takich miejscach bywa okrutna, zwłaszcza w obecnym czasie, kiedy przez pandemię kontakt z bliskimi jest niemożliwy. Takie inicjatywy wnoszą trochę radości w ich życie i są godne pochwały i naśladowania. 

– Wiemy, jak jest przykro ludziom, którzy nie mają rodzin lub z innych przyczyn np. przez trwającą pandemię spędzają samotnie święta. Myślę, że poprzez te działania sprawiliśmy Mieszkańcom ogromną radość. Pojawił się na ich twarzach uśmiech i wiara w ludzi, że ktoś o nich pamięta. Ważne jest aby w  dzieciach zaszczepiać od najmłodszych lat miłość do drugiego człowieka, aby potrafiły podarować komuś nawet najmniejszy kawałka nieba – mówi Renata Jaszczuk , nauczycielka w Przedszkolu Samorządowym nr 14 w Białej Podlaskiej.

Źródło / zdjęcia: Renata Jaszczuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama