Reklama

Kryminałki: Jazdę zakończył uderzając w kiosk z prasą

Za kierowanie samochodem pod wpływem narkotyków oraz posiadanie środków odurzających odpowie 40-latek z Białej Podlaskiej. Mężczyzna swoją jazdę zakończył uderzając w kiosk z prasą na terenie miasta. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za popełnione czyny grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w wigilijny czwartek około godziny 10.00 na Placu Wolności w Białej Podlaskiej. Z przekazanej dyżurnemu informacji wynikało, że kierujący saabem mężczyzna uderzył w kiosk z prasą. Na miejscu policjanci potwierdzili zgłoszenie. Z informacji przekazanej przez świadków wynikało, że przed zdarzeniem kierowca jechał pod prąd, a po nim zachowywał się agresywnie.

Kierowca znajdował się nieopodal auta. Policjanci potwierdzili jego tożsamość. Okazało się, że to 40-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Jego zachowanie wskazywało, że może znajdować się pod wpływem środków odurzających. Przeprowadzili więc test na zawartość narkotyków. Potwierdził on obecność w organizmie 40-latka amfetaminy i marihuany. Od mężczyzny dodatkowo pobrana została krew do badań.

Dodatkowo mundurowi ujawnili przy mężczyźnie zawiniątko z białym proszkiem. Wstępne badanie potwierdziło, że jest amfetamina. Nielegalne środki zostały zabezpieczone natomiast mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Mężczyzna stracił również dowód rejestracyjny i prawo jazdy.

40-latek usłyszał już zarzuty. Odpowiadał będzie zarówno za posiadanie środków odurzających jak też kierowanie pojazdem pod ich wpływem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za popełnione wykroczeniamateriał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama