Reklama

Kryminałki: Wandale wybijają szyby w domach

Lipnica: Wybicie 2 pakietów szyb w oknach domu jednorodzinnego. // Biała Podlaska: Kradzież roweru z posesji przy ul. Brzeskiej. // Zalutyń: Wybicie 4 szyb w nowo budowanym domu. // Terespol: Włamanie na konto bankowe i przesłanie pieniędzy poprzez przelewy do RPA. // Janów Podlaski: Kradzież telefonu z kieszeni kurtki pozostawionej na hali sportowej. // Żerocin: 22 letni kierowca bez prawa jazdy ale za to z 1,6 promila alkoholu w organizmie. // Międzyrzec Podlaski: Oszustwo podczas internetowej transakcji kupna sterownika silnika do samochodu marki BMW.

13.12.2020 r. LIPNICA,
Nieznany sprawca, dokonał wybicia 2 pakietów szyb w oknach domu jednorodzinnego na szkodę mieszkanki gminy Rokitno. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

10.12.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Brzeska
Nieznany sprawca z terenu posesji, dokonał kradzieży roweru na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

05.12.2020 r. ZALUTYŃ,
Nieznany sprawca dokonał zniszczenia mienia poprzez wybicie 4 szyb w oknach nowobudowanego domu na szkodę mieszkańca gm. Piszczac. Miejsce nie objęte monitoringiem. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

12.12.2020 r. TERESPOL,
Nieznana osoba dokonała włamania na konto bankowe należące do mieszkańca Terespola, po czym wykonała szereg przelewów internetowych na konto bankowe w Republice Południowej Afryki.

12.12.2020 r. JANÓW PODLASKI, 
Nieznany sprawca z kieszeni kurtki pozostawionej na hali sportowej dokonał kradzieży telefonu komórkowego na szkodę mieszkańca gm. Janów Podlaski. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

12.12.2020 r. ŻEROCIN,
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego z KP w Międzyrzecu Podlaski zatrzymali 22-letniego mieszkańca gm. Drelów, który nie posiadając uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, kierował samochodem osobowym m-ki Nissan będąc w stanie nietrzeźwości: 1,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

26.11.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej wprowadził w błąd mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego co do zamiaru i możliwości wywiązania się z umowy sprzedaży oferowanego za pośrednictwem forum internetowego sterownika silnika do samochodu marki BMW. Po dokonaniu przedpłaty przez pokrzywdzonego sprawca nie wysłał przedmiotu sprzedaży, zrywając kontakt telefoniczny. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama