Reklama

Rogoźnica: I Mikołajkowe Zawody Sportowe Oddziałów Przedszkolnych (galeria)

4 grudnia 2020 r. w Szkole Podstawowej w Rogoźnicy (gm. Międzyrzec Podlaski) odbyły się pierwsze zawody sportowe oddziałów przedszkolnych.

Rozpoczęły się one od podziału na trzy grupy i według kolorów. Była grupa „Śnieżynek” – kolor biały, „Elfów” – kolor zielony i „Mikołajów” – czerwony, oczywiście wszyscy ubrani w czapki mikołajkowe. Następnie dzieci ustawiły się w rzędzie i zaczęła się rywalizację. Wyścigi składały się z 7 konkurencji: bieg slalomem między pachołkami, przenoszenie kuli w parach, bieg po czapkę Mikołaja, przenoszenie bombki w parach, ubieranie choinki, rzuty śnieżnymi kulkami do celu, zbieranie kolorowych kul śnieżnych.

Przedszkolaki wspaniale poradziły sobie z wieloma różnymi konkurencjami sprawdzającymi szybkość, zwinność oraz celność, świetnie się przy tym bawiąc i integrując. W trudnych konkurencjach pomagali też wychowawcy poszczególnych grup. Zwycięzcami zostali… WSZYSCY. Każdy przedszkolak spisał się na medal i otrzymał dyplom od Pani Dyrektor Doroty Herda, a także mikołajkową niespodziankę i wodę od Samorządu Uczniowskiego.

– Uczestnicy świetnie się bawili, Bardzo dziękujemy p. Annie Matwiejuk za zorganizowanie mikołajkowych zawodów sportowych w oddziałach przedszkolnych. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie takie zawody. Do zobaczenia za rok – mówią organizatorzy wydarzenia. 

Tekst/zdjęcia: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama