Reklama

Reklama

Kryminałki: Na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem

Z obrażeniami ciała trafił do szpitala 57-latek, który kierując suzuki, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Apelujemy o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że jesienna aura zmusza do zachowania szczególnej ostrożności.

Posłuchaj ważnego spotu:

Do zdarzenia doszło wczoraj rano na drodze wojewódzkiej W-812 w miejscowości Wólka Plebańska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Suzuki na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało do przydrożnego rowu i uderzyło w drzewo. Za kierownicą pojazdu siedział 57-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała i przetransportowany został do szpitala. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę na drodze i ostrożną jazdę. Jesienna aura często stwarza trudne warunki na drodze wymagające od uczestników ruchu szczególnej rozwagi i wyobraźni.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama