Reklama

Łomazy: Powstają niepowtarzalne bombki! Kilka z nich przekazano na licytację na rzecz pomocy Ani Bondarzewskiej z Dubowa

W końcu nadszedł ten długo wyczekiwany świąteczny czas! A co stanowi najlepsze dopełnienie bożonarodzeniowego klimatu? Oczywiście, pięknie przystrojona choinka. Wiadomo jak dużo radości sprawia dzieciom jej ubieranie. Dlatego też uczestnicy zajęć plastycznych z Gminnego Ośrodka Kultury w Łomazach, mieli możliwość samodzielnego wykonania bombek. Dzieci realizowały swoje pomysły pod czujnym okiem instruktor plastyki, Bożeny Kaczmarek, która zapoznała dzieci m.in. z techniką zdobienia jaką jest decoupage. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością, której efekty możemy podziwiać na zdjęciach.

Dodatkowo Gminny Ośrodek Kultury, angażował się przy charytatywnej zbiórce pieniędzy wystawiając na licytację niepowtarzalne bombki, własnoręcznie zrobione przez Bożenę Kaczmarek. Cała kwota z licytacji zostanie przekazana na rzecz 21 letniej mieszkanki Dubowa, Ani Bondarzewskiej, która w 2019 roku uległa wypadkowi komunikacyjnemu.

Link do zbiórki <<==>> LINK

Ponadto Gminny Ośrodek Kultury w Łomazach zaprasza do udziału w akcji „Podziel się kolędą”. Czas pandemii ogranicza nasze kontakty, ogranicza również wspólne kolędowanie. Zachęcamy do rodzinnego lub indywidualnego wykonania tych pięknych świątecznych utworów i przesłanie ich w postaci filmiku do Gminnego Ośrodka Kultury. W ten sposób powstanie Nasz wspólny kolędowy koncert.

Dla zainteresowanych, podkłady muzyczne do kolęd znajdują się na Facebooku na stronie Gminnego Ośrodka Kultury <<==>> LINK

 

materiał: Gminny Ośrodek Kultury w Łomazach
tekst: Bożena Kaczmarek GOK Łomazy / Leszek Niedaleki
zdjęcia: Bożena Kaczmarek GOK Łomazy
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama