Reklama

GOK w Sosnówce doposażony w nowy sprzęt (galeria)

Dobiegła końca realizacja zadania pn. „Zakup niezbędnego wyposażenia na potrzeby prowadzenia edukacji kulturalnej Gminnego Ośrodka Kultury w Sosnówce”, w ramach programu „Infrastruktura domów kultury” . W ramach podpisanej umowy z Narodowym Centrum Kultury, placówka otrzymała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w kwocie 25 000 zł.

Całkowity koszt zadania wyniósł 39 400 zł.

Otrzymane środki Ośrodek przeznaczył na zakup i montaż niezbędnego sprzętu i wyposażenia, na potrzeby prowadzenia edukacji kulturalnej i poprawy funkcjonalności ośrodka kultury.

Dzięki dofinansowaniu kupiono:
1. Zestaw multimedialny, w tym: ekran, projektor, cyfrowy aparat fotograficzny z akcesoriami, telewizor oraz dysk zewnętrzny;
2. Zestaw nagłośnieniowo – oświetleniowy: mikrofony bezprzewodowe i pojemnościowe, statywy mikrofonowe, kolumny ścienne, mikser cyfrowy w zestawie z tabletem i opakowaniem transportowym oraz listwy oświetleniowe sceny;
3. Zestaw mebli i wyposażenia wnętrz a w nim: zestaw mebli biurowych, krzesła cateringowe składane oraz rolety.

Zakupione wyposażenie pozwoli na rozszerzenie i uatrakcyjnienie oferty programowej GOK, poprawi jakość organizowanych wydarzeń i komfortu prowadzenia zajęć, dostosuje działalność GOK do ogólnie panujących standardów i zmieniających się potrzeb społeczności lokalnej, poprawi bezpieczeństwo i higienę pracy oraz funkcjonalność biura Gminnego Ośrodka Kultury w Sosnówce.

 

 

 

Tekst / zdjęcia: GOK w Sosnówce

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama