Reklama

Trening z Mikołajem! i zbiórka upominków dla dzieci (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 5 grudnia 2020
, godz. 10:00
W najbliższą sobotę (05.12.2020) o godz. 10.00 w parku miejskim - Parku Radziwiłła - odbędzie się Trening z Mikołajem! Aby wziąć udział w tym wydarzeniu należy przynieść ze sobą „wpisowe” w postaci upominków dla dzieci (artykuły papiernicze, słodycze, zabawki, gry itp.). W dniach 07-11 grudnia 2020 przeprowadzona zostanie zbiórka w/w upominków na terenie Państwowej szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Wzorem lat ubiegłych w pierwszą sobotę grudnia organizujemy sportowo-rekreacyjną imprezę charytatywną na rzecz potrzebujących dzieci. W ubiegłych latach był to charytatywny Bieg Mikołajów, który na stałe wpisał się w kalendarz imprez sportowych w naszym mieście.  W bieżącym roku z uwagi na sytuację pandemii nie jesteśmy w stanie przeprowadzić takiej imprezy – wychodzimy jednak z inicjatywą, aby tegoroczne wydarzenie było TRENINGIEM Z MIKOŁAJEM (sobota 05.12.2020).

W budynku rektoratu, budynku hali, budynku przy ul. Sidorskiej 102 i w Domu Studenta przy portierniach zostaną wystawione pudełka świąteczne (przygotowane przez studentów kierunku FIZJOTERAPIA PSW – do zbiórki darów)

Zachęcamy do włączenia się w nasze wydarzenia – zwłaszcza mając na uwadze świąteczny czas i szczytny cel.

Zebrane w tym roku upominki chcemy przekazać do Specjalnego ośrodka szkolno-wychowawczego dla dzieci upośledzonych umysłowo w Zalutyniu.

W poprzednich edycjach wsparliśmy Świetlicę socjoterapeutyczną DZIUPLA, Stowarzyszenie Wspólny Świat, Dom Dziecka w Komarnie, Zespół Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej.


materiał: Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
tekst: dr Joanna Baj-Korpak Kierownik Zakładu Fizjoterapii Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama