Reklama

Kryminałki: Awanturnik wpadł z narkotykami

Za posiadanie środków odurzających oraz naruszenie miru domowego odpowie 25-letni obywatel Białorusi. Mężczyzna nie chciał opuścić hotelu w którym przebywał. Dodatkowo bialscy policjanci ujawnili przy nim narkotyki. Awanturnik usłyszał już zarzuty. Za popełnione czyny grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W niedzielne popołudnie dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące awanturującego się w jednym z hoteli mężczyzny. Z relacji zgłaszającej wynikało, że były już lokator chce pozostać w obiekcie, nie płacąc jednak za pobyt. Pomimo próśb, mężczyzna nie chciał opuścić hotelu.

Na miejscu policjanci potwierdzili zgłoszenie. Początkowo mężczyzna nie stosował się do poleceń funkcjonariuszy oraz używał słów wulgarnych. Awanturnik trafił do bialskiej komendy. W trakcie wykonywanych czynności policjanci potwierdzili dane mężczyzny. Okazało się, że jest to 25-letni obywatel Białorusi.

Dodatkowo w posiadanych przez niego rzeczach mundurowi ujawnili woreczek z białą substancją. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to amfetamina. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia kilkudziesięciu porcji tego narkotyku.

Wczoraj 25-latek usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Za popełnione czyny grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie też za popełnione wykroczenia.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama