Reklama

Kryminałki: Zniszczona ambona myśliwych w Dołhołęce

Dołhołęka: Zniszczona ambona myśliwych z Koła Łowieckiego. // Kopytnik: Nieuprawniona zmiana hasła na profilu społecznościowym mieszkanki gm. Łomazy. // Międzyrzec Podlaski: Świadczenia z MOPS pobierane nienależnie. // Biała Podlaska: Mieszkanka miasta doprowadzona do niekorzystnego rozporządzenia swoimi pieniędzmi. Z konta bankowego złośliwe oprogramowanie pobrało jej 150 zł. // Kobylany: Zerwane plomby przy 21 kontenerach transportowych i kradzież przewożonych towarów na szkodę firmy z Katowic.

20.11.2020 roku DOŁHOŁĘKA, 
Nieznany sprawca, na terenie polno-leśnym dokonał zniszczenia drewnianej ambony myśliwskiej poprzez jej przewrócenie, a następnie przeciągnięcie przy użyciu pojazdu mechanicznego na odległość kilkunastu metrów, w wyniku czego uszkodzeniu uległa konstrukcja ambony oraz okna, na szkodę Koła Łowieckiego. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

25.11.2020 roku KOPYTNIK,
Nieznany sprawca, nie będąc do tego uprawnionym, zmienił hasło dostępu do danych informatycznych na profilu mieszkanki gm. Łomazy założonym na portalu społecznościowym. Postępowanie powadzi KP Wisznice.

31.08.2018 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego, doprowadził Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem z tytułu nienależnie pobranych świadczeń, poprzez wprowadzenie w błąd co do zaistnienia okoliczności powodujących brak uprawnień do otrzymania tego świadczenia. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

25.11.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, za pośrednictwem komunikatora posługując się danymi mieszkanki Gdańska doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi w ten sposób, że chcąc zakupić od pokrzywdzonej wystawione na sprzedaż buty wprowadził w błąd wysyłając jej link do nieustalonej strony internetowej, na której po wprowadzeniu danych osobowych i bankowych, pokrzywdzona miała otrzymać należną kwotę pieniędzy, jednak z jej konta bankowego została automatycznie potrącona kwota ponad 150 zł. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

23.11.2020 r. KOBYLANY,
Nieznany sprawca poprzez zerwanie plomb ochronnych zabezpieczających drzwi dokonał włamania do 21 kontenerów wchodzących w skład pociągu towarowego relacji Węgliniec – Małaszewicze, z których wnętrza dokonał zaboru w celu przywłaszczenia mienia na szkodę spółki z/s w Katowicach. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama