Reklama

Międzyrzec Podlaski: Policjanci zatrzymali sprawcę włamania, na gorącym uczynku

Policjanci z komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali na gorącym uczynku 19-latka. Mężczyzna podejrzany jest o włamanie do sklepu z alkoholem, jednak łupem „amatora cudzego mienia” padła gotówka. Wartość strat oszacowana została na kwotę 1300 złotych. Młodzieniec usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Za popełniony czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek nad ranem na terenie Międzyrzeca Podlaskiego. Policjanci międzyrzeckiego komisariatu patrolując teren miasta usłyszeli hałas dochodzący z wnętrza jednego ze sklepów. Po chwili zauważyli mężczyznę, który próbował wyjść ze sklepu przez uszkodzone okno. Policjanci natychmiast podjęli czynności zatrzymując amatora cudzego mienia na gorącym uczynku zdarzenia.

Funkcjonariusze ustalili też jego personalia. Okazało się, że jest to 19-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. W trakcie czynności policjanci potwierdzili, że łupem sprawcy padło 1300 złotych ze sklepowej kasy. Mężczyzna próbował uniknąć odpowiedzialności odrzucając na widok mundurowych większość gotówki.

Wczoraj 19-latek usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. W rozmowie z policjantami tłumaczył, że potrzebował alkoholu dlatego postanowił włamać się do sklepu z tym asortymentem. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama