Reklama

Przejście dla pieszych 3D! Pierwsze w Białej Podlaskiej! (film)

Dziś mieliśmy przyjemność zrobić liva dokumentującego niezwykłe wydarzenie - miejsce - inicjatywę. Na rondzie ulic Janowskiej i Jana III Sobieskiego powstało przejście dla pieszych 3D. To pierwsze w mieście i pierwsze w regionie takie przejście. Prostujemy nieco wypowiedź redakcyjną zawartą w przekazie. Rondo oczywiście zbudował bialski Tre-Drom. Natomiast uzupełniamy reportaż - bo warto i zasłużenie należy - że autorem i realizatorem przejścia 3d jest firma PPU Drogownictwa z Woskrzenic (gm. Biała Podlaska) na zlecenie Tre-Dromu.

Obie firmy oczywiście jeśli poczuły się urażone przepraszamy co nie zmienia faktu, że w tym przypadku współpraca jednej i drugiej przyniosła niespotykane u nas rozwiązanie w kwestii Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym! Oby rozwiązanie sprawdziło się a po komentarzach czytelników pod livem śmiało możemy powiedzieć już dziś, że i kierowcy i piesi oczekują większej ilości tego typu rozwiązań. Gratulujemy pomysłu i wykonania!

film 3D przejście dla pieszych. Pierwsze w Białej Podlaskiej! Link

https://fb.watch/1TUJLwxGHc/


materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst, film i zdjęcia: Leszek Niedaleki
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 1 komentarz do tego artykułu.

  1. Panie Prezydencie … Biała jest jednym z miast w Polsce o największym zanieczyszczeniu powietrza !!!! Co Pan w tym kierunku zrobił, czy zacznie robić, bo te ścieżki rowerowe to tragedia i ten Małpi Gaj, druga tragedia, niech po zimie śniegi puszczą to zobaczy Pan co z tego zostanie ! Ścieżkami ludzie nie nawdychają się czystego powietrza i żądam żeby Pan mi odpowiedział jakie są pańskie plany na oczyszczenie naszego miasta z różnych toxyn !!!!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama