Reklama

Janów Podlaski: Konkurs na ozdobę świąteczną (zaproszenie)

Gminny Ośrodek Kultury w Janowie Podlaskim zaprasza do udziału w konkursie na ozdobę świąteczną. Konkurs skierowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców z gminy Janów Podlaski. Prace można zgłaszać do 9 grudnia 2020 roku. 

REGULAMIN KONKURSU NA OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ 2020

Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Janowie Podlaskim ul. 1 Maja 13, tel. 83 3413089, e-mail: [email protected]

Uczestnicy konkursu: indywidualni mieszkańcy Gminy Janów Podlaski

1. Kategorie wiekowe: – uczniowie kl. I — V szkoły podstawowej – uczniowie kl. VI — VIII szkoły podstawowej – uczniowie szkół średnich – dorośli.

2. Cele konkursu :
– kultywowanie tradycji świątecznej
– rozwijanie zdolności manualnych i wyobraźni plastycznej
– pobudzenie aktywności twórczej uczestników.

3. Zadania konkursowe: Ozdoby bożonarodzeniowe wykonujemy dowolną techniką; z możliwością łączenia technik. Wskazane jest użycie materiałów naturalnych tj. szyszki, suszone owoce, papier, ziarna, wstążki, rośliny zimozielone.

4. Termin i warunki dostarczenia prac: Prace należy dostarczyć do 04 grudnia 2020 r. do Gminnego Ośrodka Kultury w Janowie Podlaskim wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia. Regulamin i karta zgłoszenia dostępne na stronie www.janowpodlaski.pl w zakładce GOK.

5. Ocena prac i zasady przyznawania nagród. Komisja oceniać będzie: pomysłowość, staranność wykonania, nawiązanie do tradycji świątecznej i ogólne wrażenie artystyczne. Organizatorzy konkursu przewidują dla uczestników : dyplomy, nagrody i wyróżnienia.

6. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 09 grudnia 2020 r. online. Protokół pokonkursowy dostępny będzie na facebook GOK i stronie www.janowpodlaski.pl w zakładce GOK. Laureaci proszeni są o odbiór nagród w dniach 10 — 15.12.2020 r. w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Janowie Podlaskim w godz. 8:30 – 15:30

Ocena Jury jest ostateczna i nie przysługuje od niej odwołanie.

Źródło: GOK w Janowie Podlaskim

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama