Reklama

Zbiórka na operację ratującą wzrok dla bialskiego dziennikarza

Utrata wzroku, to diagnoza, którą nikt z nas nie chciałby usłyszeć. Taką usłyszał dziennikarz z Białej Podlaskiej, który pisał wiele lat m.in. na łamach "Słowa Podlasia". Jedyną szansą ratunku przed utratą wzroku, jest bardzo droga operacja. Dziennikarz postanowił zwrócić się o pomoc, uruchamiając publiczną zbiórkę na leczenie na portalu zrzutka.pl.

– Kilka tygodni temu dowiedziałem się, że grozi mi utrata wzroku w obydwu oczach i jedynym ratunkiem jest jak najszybsza operacja. Operacja ta może być wykonana tylko jeden raz. Nie da się jej poprawić, naprawić, wykonać ponownie – pisze na portalu zrzutka.pl Ryszard Godlewski.

Koszt operacji to około 2o tys. zł. Niezbędny będzie też zakup leków, które pan Ryszard będzie musiał przyjmować przed, jak i po operacji. Jak informuje na stronie zbiórki , od czasu zawału serca i udaru pozostaje bez pracy i nie stać go na tak drogie leczenie. Z trudem starcza mu na leki, jakie musi cały czas przyjmować.

– Mam 49 lat i nie chciałbym być z powodu mojej choroby ciężarem dla bliskich, którzy i tak z trudem sobie radzą, a w przyszłości być może móc zobaczyć własne wnuki i bawić się z nimi. Dlatego bardzo proszę każdego, komu mój los nie jest obojętny o wsparcie – zwraca się na stronie zbiórki pan Ryszard. 

>>> LINK DO ZBIÓRKI <<<

 

Źródło / zdjęcie: zrzutka.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama