Reklama

Bialscy policjanci zabezpieczyli znaczne ilości amfetaminy i mefedronu

Za posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych odpowie 27-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej. W miejscu jej zamieszkania oraz samochodzie policjanci ujawnili narkotyki, które wystarczyłyby do sporządzenia niemal 700 porcji dealerskich. Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec kobiety środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za popełniony czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek policjanci Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Z ich informacji wynikało, że mieszkająca tam 27- latka może posiadać znaczne ilości narkotyków. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili te informacje. W mieszkaniu oraz aucie należącym do kobiety ujawnili woreczki foliowe z zawartością białej oraz beżowej substancji.

Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że zabezpieczone środki to amfetamina oraz mefedron. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia niemal 700 porcji dealerskich tych narkotyków.

Nielegalne środki zostały zabezpieczone, natomiast 27-latka zatrzymana została do wyjaśnienia. W miniony weekend Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec kobiety środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Za popełniony czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama