Reklama

Apel! PCK Biała Podlaska – pomóż nam pomagać!

Polski Czerwony Krzyż jest jedną z organizacji, która zawsze jest na pierwszej linii walki. Tym razem walczymy z koronawirusem. Niestety, żeby pomagać potrzebującym PCK potrzebuje większego wsparcia. Dlatego też w imieniu POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA za pośrednictwem Radio Biper publikujemy prośbę o pomoc w obecnej, trudnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa. Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc – abyśmy my mogli pomagać najbardziej potrzebującym.

Zwracamy się do osób indywidualnych i firm, które mogą przekazać dla osób najbardziej potrzebujących: wsparcie pieniężne, trwałą żywność, środki czystości, środki ochrony osobistej, odzież. Myślimy o osobach, które w wyniku pandemii straciły źródło dochodu, osoby starsze, samotne, rodziny wielodzietne, którym staramy się pomagać nie tylko w okresie pandemii ale i na co dzień, zgodnie z misją PCK.

Rozumiemy, że obecnie wszyscy znaleźliśmy się w trudnej sytuacji, ale każda nawet najmniejsza pomoc, może być wielka dla potrzebujących.

Prosimy o zapoznanie się z treścią załącznika. Wiele firm już zaufało nam i razem współpracujemy, aby nieść dobro

Polski Czerwony Krzyż od ponad 100 lat towarzyszy Polakom w chwilach trudnych, niezależnie od tego, czy dotyczą one jednostek, grup czy ogółu społeczeństwa.

Swoją siłę opieramy na możliwie maksymalnym przygotowaniu na wypadek klęsk, katastrof i innych sytuacji nadzwyczajnych. Nieustannie gromadzimy zasoby materialne, ludzkie, wiedzę i umiejętności umożliwiające świadczenie pomocy w chwilach, gdy jest ona najbardziej potrzebna. Od początku pandemii COVID-19 staramy się nieść pomoc wszystkim, którzy jej od nas oczekują. Zaufało nam już wiele firm i instytucji, dzięki którym możemy wspierać najsłabszych, jednak skala potrzeb rośnie wraz z drugą falą pandemii i zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia.

Jesteśmy Wszędzie dla Wszystkich, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zabezpieczeniu możliwości pomagania poprzez przekazanie naszej organizacji żywności z długim okresem przydatności, środków czystości i higieny osobistej, środków ochrony indywidualnej, nowej odzieży, zabawek i sprzętu elektronicznego. Dary przyjmujemy zarówno do magazynu Centrum Pomocy Humanitarnej PCK w Lublinie przy ul. Bursaki 17, jak i do naszych oddziałów rejonowych na terenie całego województwa, po czym trafiają one do osób najbardziej potrzebujących w całym województwie lubelskim.

Pomocy można udzielić także w formie finansowej przekazując dowolną kwotę na konto Lubelskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Banku Millennium S.A. nr 79 1160 2202 0000 0002 4987 5844 z dopiskiem KORONAWIRUS.

Przedstawicieli biznesu zapraszamy do współpracy i realizacji wspólnych przedsięwzięć na rzecz osób, które obecna sytuacja doświadczyła najdotkliwiej. Za wszelką pomoc w tych trudnych dla nas wszystkich chwilach serdecznie dziękujemy

materiał: PCK Biała Podlaska
tekst i zdjęcia: Małgorzata Adamczyk PCK Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama