Reklama

Kryminałki: Pożar w domu pielgrzyma w Kodniu

Biała Podlaska: Włamanie na konto społecznościowe mieszkanki miasta. // Wisznice: 36 letni kierowca z zabranym prawem jazdy zatrzymany w ruchu drogowym. // Piszczac: Mieszkanka oszukana podczas transakcji zakupu ręcznie robionej makramy. // Biała Podlaska: 44 letni nietrzeźwy kierowca zatrzymany na ulicy Brzeskiej. // Biała Podlaska: 59 letni nietrzeźwy kierowca zatrzymany na ulicy Kościuszki. // Grabanów: Niezamknięty garaż. Skradziono spawarkę, kable zasilające i drobne narzędzia. // Biała Podlaska: Niezamknięte drzwi mieszkania. Kradzież radia. // Kodeń: Pożar w Domu Pielgrzyma.

06.11.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca po uprzednim uzyskaniu w nieustalony sposób danych dostępu do konta portalu społecznościowego należącego do mieszkanki Białej Podlaskiej dokonał przełamania zabezpieczeń, czym utrudniał dostęp do danych informatycznych na kontach e-mailowych oraz profilu na portalu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.11.2020r. WISZNICE, ul. Kraszewskiego
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Wisznice zatrzymali 36-letniego mieszkańca gm. Wisznice, który kierował samochodem osobowym m-ki VW Passat po drodze publicznej, pomimo orzeczonego zakazu wydanego przez Sąd. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

02.11.2020r. PISZCZAC,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Piszczaca. Nieznana osoba doprowadziła pokrzywdzoną do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem poprzez wprowadzenie jej w błąd w czasie transakcji sprzedaży ręcznie robionej makramy. Po uprzednim uzgodnieniu przebiegu transakcji pokrzywdzona dokonała wpłaty pieniędzy na wskazane konto bankowe, jednak do dnia dzisiejszego zamówionego towaru nie otrzymała, jak również straciła wszelki kontakt z osobą sprzedającą.

12.11.2020r. BIAŁA PODLASKA, ul. Brzeska
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 44-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem ciężarowym marki Kia, będąc w stanie nietrzeźwości: 2,6 promila alkoholu w organizmie.

12.11.2020r. BIAŁA PODLASKA, ul. Tadeusza Kościuszki
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 59-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem osobowym marki VW, będąc w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w organizmie Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.11.2020r. GRABANÓW
Nieznany sprawca z niezamkniętego garażu dokonał kradzieży narzędzi w postaci spawarki elektrycznej, kabla zasilającego oraz innych drobnych narzędzi na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.11.2020r. BIAŁA PODLASKA
Nieznany sprawca wykorzystując niezabezpieczone drzwi wejściowe do mieszkania, z jego wnętrza dokonał zaboru w celu przywłaszczenia radia na szkodę mieszkańca gm. Łomazy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

11.11.2020 r. KODEŃ, 
Z nieustalonych dotychczas przyczyn powstał pożar poddasza budynku Domu Pielgrzyma w Kodniu, w wyniku którego doszczętnie spłonęło poddasze, a niższe kondygnacje zostały zalane wodą. W chwili zdarzenia wewnątrz nie przebywały żadne osoby. Po zakończeniu akcji gaśniczej pracę na miejscu zdarzenia rozpoczęli policjanci wykonane zostały szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia przesłuchani zostali świadkowie i wykonane zostały czynności, które pozwolą ustalić przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Z wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia nie przyczyniły się osoby trzecie.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama