Reklama

Kryminałki: Kierowcy z „zabranym prawej jazdy” i na „podwójnym gazie”

Wólka Dobryńska: 47 letni kierowca BMW z cofniętym uprawnieniem do prowadzenia pojazdów. // Biała Podlaska: Złamanie haseł dostępu do portalu społecznościowego na szkodę mieszkanki miasta. // Biała Podlaska: Mieszkaniec oszukany podczas internetowej transakcji kupna generatora prądu z silnikiem. // Biała Podlaska: 34 letni nietrzeźwy kierowca zatrzymany na ulicy Olimpijczyków.

08.11.2020 r. WÓLKA DOBRYŃSKA,
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 47-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który posiadając decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania, kierował samochodem marki BMW. Postępowania prowadzi KP Terespol.

09.11.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca w krótkich odstępach czasu, bez uprawnienia, uzyskiwał dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej poprzez przełamanie informatycznego zabezpieczenia w postaci hasła dostępu do konta na portalu społecznościowym oraz poczty e-mail mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.09.2020r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że na stronie internetowej zamieścił ofertę sprzedaży używanego generatora prądu z silnikiem, a po otrzymaniu wskazanej w ofercie kwoty nie wywiązał się z warunków umowy, nie dostarczył towaru i nie zwrócił pieniędzy oraz zerwał kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.11.2020r. BIAŁA PODLASKA, ul. Olimpijczyków
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Fiat, którym kierował 34-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej będąc w stanie nietrzeźwości: 1,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama