Reklama

Biała Podlaska: Prezydent Michał Litwiniuk zakażony koronawirusem

Prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk poinformował na swoim profilu na Facebooku, że wraz z małżonką otrzymał dziś pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Przez 10 najbliższych dni wraz z całą rodziną będzie przebywać na domowej kwarantannie. Prezydent pracuje zdalnie, a Urząd Miasta realizuje wszystkie swoje funkcje.

– Poddaliśmy się kwarantannie samodzielnie już 4 dni temu, ponieważ u Ani [żony prezydenta, przyp. red.] pojawił się jeden z charakterystycznych objawów. Dzień później i u mnie pojawiły się objawy zachorowania. Czujemy się dobrze, mogę stwierdzić, że choroba ma w naszym przypadku, jak dotychczas i niech tak zostanie, łagodny przebieg. Osób chorych jest wśród nas coraz więcej, „demokratyczny” wirus może dotknąć każdego – pisze na swoim profilu prezydent miasta Michał Litwiniuk.

 

Źródło: profil prezydenta Michała Litwiniuka na Facebooku 
Zdjęcie: arch. Radio Biper

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 1 komentarz do tego artykułu.

  1. Jak mnie wkurza zdjęcie takiego zadowolonego człowieka który cieszy się że ma Covid… Jakby miał choć jeden objaw jaki ja mam gdzie od 2 tygodni niedam rady się ruszyć i od tygodnia czekam na wynik toby inaczej się zachowywał. Niewiem jak on tak szybko dostał wynik?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama