Reklama

Wsparcie osób, w które najbardziej uderzają niespodziewane decyzje Rządu – Biała Podlaska zwalnia handlowców z opłat!

- Naturalny jest odruch wsparcia osób, w które najbardziej uderzają niespodziewane decyzje. Taka była informacja o zamknięciu cmentarzy w świątecznych dniach. - pisze na swoim profilu prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk. W obliczu dramatycznej sytuacji prezydent podjął decyzję o zwolnieniu z opłat sprzedawców kwiatów i zniczy targujących przy bialskich cmentarzach w dniach świąt listopadowych.

– To dni szczególne dla nas wszystkich, dla których modlitwa przy grobach bliskich jest bardzo ważna. Na te dni przygotowują się też przedsiębiorcy, dzięki pracy których możemy godnie uczcić dzień Wszystkich Świętych. W tym roku zostali postawieni w obliczu dramatycznej sytuacji. – pisze Litwiniuk.

– Aby pomóc w sytuacji nagle ogłoszonego ograniczenia, która Państwa dotknęła, zdecydowałem o zwolnieniu z opłat najemców sprzedających znicze i kwiaty przy naszych cmentarzach w okresie świąt. Nie chcemy pozostawiać Was samym sobie. Solidarni z przedsiębiorcami wdrażamy rozwiązania adekwatne do naszych możliwości. W trudnych chwilach – bądźmy razem!! – informuje prezydent Michał Litwiniuk.

tekst: Michał Litwiniuk prezydent Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama