Reklama

Blokada – Strajk Kobiet (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 28 października 2020
, godz. 16:00
28 października 2020 roku, dziś, w środę, organizowany jest Strajk Kobiet w Białej Podlaskiej. Spacer kobiet zaplanowany został na godzinę 16:00 na ulicy Sobieskiego pod hurtownią Bricoman.

 

 

materiał: Organizatorzy
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Są 2 komentarze do tego artykułu.

  1. Tak naprawdę, to strajk-protest przeciw komu? Czy chodzi wam o przepisy o aborcji? A może o zmianę obecnego rządu? Czy chodzi wam o poparcie ludzi dewastujących kościoły, zakłócających msze św.? Zdecydujcie się. Pewien nauczyciel z Podlasia, przed wojną, pisał „dzieci Podlasia…kochajcie polskie równiny, bo wy tej wielkiej myśli spadkobierce, męczeńskiej ziemi syny. Kochajcie przeszłość, krzyże przydrożne stawiane tajemnie nocą, rodzime chaty przy piaszczystej drodze i gwiazdy, co migocą”. A co wy dziś proponujecie, popieracie?Zastanówcie się.

    1. RÓWNIEŻ PODLASIANKA :)

      to strajk-protest przeciwko drakońskiemu wyrokowi TK który jest rządową marionetką. W Białej nie dewastujemy kościołów i nie zakłócamy mszy św. Nasze protesty są pokojowe. Zapraszamy na protest, idąc z nami ramię w ramię przekona się Pani co popieramy i jakie są nasze propozycje 🙂

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama