Reklama

Sosnówka: Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Gminy w okresie epidemii koronawirusa

Zarządzeniem wójta gminy Sosnówka z 26 października 2020 r., Urząd Gminy zmienia zasady pracy, celem ochrony zdrowia i życia pracowników oraz klientów urzędu w związku z potencjalnym zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa. 

Zmiany w zakresie obsługi klienta i funkcjonowania Urzędu Gminy Sosnówka:

  1. Obsługa klientów Urzędu Gminy Sosnówka odbywa się poprzez:
  • Portal Zaufania Publicznego – e-PUAP dostępny pod adresem www.epuap.gov.pl
  • Pocztę tradycyjną.
  • Bezpośrednią obsługę klienta po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty w urzędzie pod wskazanymi numerami telefonów:


2.  Klienci są obsługiwani tylko przy zachowaniu odpowiedniego dystansu społecznego i zachowaniu reżimu sanitarnego, a także po uprzednim wpisaniu się na listę osób wchodzących w danym dniu do urzędu.
3. Praca w poszczególnych komórkach organizacyjnych planowana jest w taki sposób aby nie tworzyć kolejek . Przy każdym stanowisku powinien przebywać jeden klient.
4. Regulowanie wszelkich opiat przez klientów związanych z realizacją usług świadczonych przez Urząd Gminy Sosnówka. w pierwszej kolejności, powinno następować w drodze przelewów na podane numery rachunków bankowych.
5. Korespondencja może być pozostawiona w skrzynce podawczej. znajdującej się przy wejściu do Urzędu, która na bieżąco jest z niej wyjmowana, może być również przesiana w formie elektronicznej lub przez pocztę.

Po wejściu do urzędu każdy klient ma obowiązek zdezynfekować Wonie i posiadać maseczkę ochronną na twarzy, przestrzegać reżimu sanitarnego i dystansu społecznego.  Zapewniona zostaje dezynfekcja pomieszczeń biurowych i powierzchni publicznych w których przebywają również klienci urzędu.

źródło: UG w Sosnówce

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama